Počet položek poptávky:{{itemCount()}} + zobrazit podrobnosti Info  Můžete pokračovat ve vybírání. Jakmile budete mít hotovo, klikněte na tlačítko vpravo.

Detaily poptávky ×zavřít

Položka Konfigurace Smazat
{{item.product.title}}
  • {{attr.title}} ({{attr.description}})

Sortiment

Co konkrétně máte na mysli?

Sklo je v dnešní architektuře stále častěji využívaným materiálem. Působí vzdušným a moderním dojmem a dodává interiéru jedinečnost, kterou jiné tradiční materiály nabídnout nemohou. Díky rozmanitosti systémů kvalitního kování lze nabídnout nejrůznější modifikace pro jakýkoliv prostor a vyhovět i těm nejnáročnějším přáním zákazníků na kvalitu, funkčnost a design.

V moderní architektuře se stále častěji prosazuje sklo jako obkladový materiál stěn. Použití skla je v tomto ohledu je velmi různorodé. Je možné jej použít jako obklad za kuchyňskou linku, obklad stěn do sprchových koutů, koupelen či jako pracovní desku.

Co je to izolační sklo? Izolační skla jsou v dnešní době neodmyslitelnou součástí moderní výstavby. Jsou tvořena dvěma nebo více tabulemi plochého skla, jejichž vzdálenost je vymezena různě širokými distančními rámečky. V zásadě se tyto rámečky vyrábějí ze slitin hliníku, nerezu či kombinací nerezu a plastu (Chromatech Ultra), které patří mezi špičku z hlediska tepelné izolace. Vnitřní dutina rámečku je pak plněna molekulovým sítem - tím je zajištěna absorpce eventuální zbytkové vlhkosti v izolačním skle. Základní utěsnění a spojení rámečku se skly je zabezpečeno prostřednictvím trvale plastického butylového tmelu, sekundární tmelení obvodu izolačních skel se provádí thiokolovým či silikonovým tmelem. Výsledkem je hermeticky uzavřené izolační sklo, obsahující vysušený vzduch nebo některý z inertních plynů (argon resp. krypton), zlepšující tepelně izolační vlastnosti tohoto zasklení

Vzorník skel

Kování